O firme

O firme
HAPRO INTERNATIONAL je holandský výrobca strešných boxov a solárií. Najvyšší štandard v dizajne, technológií a v  inovatívnom myslení je kombinovaný s dôslednou odbornosťou, skúsenosťami , lojálnosťou a odhodlaním všetkých zamestnancov spoločnosti. Táto kombinácia má vplyv na vedúce postavenie na trhoch obidvoch odvetví. 

HAPRO INTERNTIONAL je členom skupiny VDL GROEP. VDL GROEP je medzinárodná priemyselná spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj polotovarov, autobusov, vagónov, a ďalších hotových produktov. Je to konglomerát flexibilných, nezávislých spoločností, kde každá spoločnosť má svoju špecializáciu. Sila VDL GROEP spočíva práve v zájomnej spolupráci medzi týmito spoločnosťami. Od svojho založenia v roku 1953, VDL GROEP narástla na skupinu 80 spoločností v 16 krajinách s viac ako 7100 zamestanancami.  

V Slovenskej Republike zastupuje HAPRO INTERNATIOL v odvetví strešných boxov spoločnosť AUTOBOXY SLOVAKIA s.r.o.
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

 Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.     
VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.