Strešné boxy - Hapro Roady

Rozmer: 135 x 78 x 40 cm, Objem: 300 l

Strešný box Hapro Roady 350 Silver Grey
165.00 €

Rozmer: 135x78x40 cm, Objem: 300 l

 
HAPRO ROADY

Premýšľate čo všetko potrebujete zbaliť na dovolenku. Nie je veru sranda niekedy zbaliť celú rodinu a natlačiť všetko čo budete potrebovať do vašeho auta a nechať niektoré veci doma je pre vás nemysliteľné. Strešné boxy HAPRO ROADY sú pre vás riešenie. Tieto robustné strešné boxy sú kľúčom ku komfortnému cestovaniu s celou rodinou a všetkými vecami, ktoré si užijete pri vašom relaxe. HAPRO ROADY máme pre vás v 2 veľkostiach a v 2 farbách.      
 

 
Inteligentný dizajn

Dizajn tohto streného boxu nieje len elegantný ale aj efektívny, čo v podstate znamená, že budete schopný nabaliť viac ako ste očakávali. Hapro Roady vďaka svojej premyslenej konštrukcii zaberá pri skladovaní veľmi málo miesta, pretože box je veľmi jednoduché zložiť a rozložiť. Dno sa dá veľmi jednoducho odňať od veka boxu a následne spodnou časťou dna zasunúť do veka boxu.  
 


 
Pevný a bezpečný

Extra batožinový priestor je super, ale iba tak dlho, ako si môžete byť istý pevným a bezpečným riešením. A to je to čo dostanete od Hapro Roady. Vďaka osvedčenému systému STANDARD FIT môžete box ľahko namontovať na strešné nosiče do šírky max. 56 mm. Pomocou šikovných U-strmeňov a dvoma bezpečnostnými maticami, ktoré utiahnete zvnútra boxu upevníte svoj extra batožinový priestor bezpečne na nosič. Pekná konštrukcia pre bezpečnú cestu. 
     

 


 
3 ročná záruka

Čo sa týka výrobných materiálov a výrobných procesov, Hapro vyžaduje úplné maxim. Neexistujú náhody, všetko je skvele kontrolované aby sa spĺňali vysoké výrobné štandardy strešných boxov Hapro. To je dôvod prečo môžeme zabezpečiť vysokú kvalitu našich produktov. Môžete sa spolahnúť na náš úplný servis ak by sa vyskytla neočakávaná závada – v 3 ročnej záručnej dobe. Samozrejme poskytujeme i pozáručný servis.
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

 Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.     
VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.