Strešné boxy - Hapro Traxer

Rozmer: 215 x 90 x 43 cm, Objem: 530 l

Strešný box Hapro Traxer 8.6 Silver Grey
539.00 €

Rozmer: 215x90x43 cm, Objem: 530 l

Rozmer: 191x81x42 cm, Objem: 410 l

Strešný box Hapro Traxer 6.6 Silver Grey
459.00 €

Rozmer: 191x81x42 cm, Objem: 410 l

 
HĽADANIE DOBRODRTUŽSTVA: TRAXER.

- Robustný, spoľahlivý a bezpečný ako dom ...

Hapro Traxer je priestranný strešný box, navrhnutý pre podnikavé a dobrodružné rodinné pobyty. Je robustný, spoľahlivý a bezpečný ako dom. Traxer je vyrobený z najaktuálnejších materiálov. Viac ako čokoľvek je odolný. Cenná investícia do bezstarostného a bezpečného cestovania. Ste pripravený vyraziť na cestu


 

 
SILNÝ AKO TANK

- Traxer. Bezpodmienečný spoločník na každej ceste.

Hapro Traxer splní všetko čo môžete očakávať od produktu, ktorý ponúka komfort. Kombinuje to najlepšie z hľadiska pevnosti a funkčnosti a je váš bezpečný spoločník na každom výlete. Traxer je najvhodnejší strešný box, keď potrebujete veľa miesta. Je prekvapivo objemný, pripravený všetkým pasažierom odviesť čo potrebujú pri svojich dobrodružstvách počas dovoleniek s celou rodinou. Tam kde vaše cesty môžu viesť , Traxer je váš verný, spoľahlivý spoločník, priamo nad vašou hlavou.

   ROBUSTNÝ A PôSOBIVÝ DIZAJN

- Silný, pre dlhú životnosť.

Hapro Traxer má robustný a pôsobivý dizajn. Silný ako skala, elegantný, štýlový a veľmi priestranný. Moderné technológie v nóbl dizajne, toto je ten concept, ktorý charakterizuje Hapro Traxer. Dobre premyslený koncept, ktorý ponúka priestor, pohodlie a bezpečné uskladnenie všetkych vašich vecí.

ŠPIČKOVÝ VÝKON. Bezpečnosť je pre Hapro Traxer samozrejmosťou. Dôkazom absolvované série testov v drsných podmienkach. City crash testy, testy stability, vibračné testy, testy vodeodolnosti a testy vo vzduchovom tunely, nič nebolo ponechané na náhodu.

Materiály:
- Silné a nárazu odolné systetické materiály ABS/ASA a ABS/PMMA s vysokou odolnosťou voči UV žiareniu.

Montáž:
- Unikátny Premium –Fit garantuje rýchlu, bezpečnú a jednoduchú montáž strešného boxu.

Otváranie:
- Nakladanie a vykladanie Hapro Traxer je veľmi jednoduché vďaka dvojitej funkcii dynamických pružinových vzpier. Otvoria veko a držia ho v optimálnej pozícii počas nakladania. Pri zatváraní tlačia veko do dna boxu a zabezpečia perfektné tesnenie.
- Traxer 6.6 a Traxer 8.6 sú obojstranne otvárateľné. Vysoko komfortná funkcia, umožňujúca maximálne jednoduché nakladanie a montáž.

Uzamykanie:
- Exkluzívny 3 bodový centrálny uzamykací systém je funkcia, ktorá box zabezpečí pevne v troch bodoch – s jedným pohybom. Kľúč je možné vybrať zo zámku, iba pokiaľ je box uzamknutý – dodatočné bezpečnostné opatrenie, aby ste nevyštartovali s otvoreným boxom.

Vystužené dno:
- Kovové výstuhy po celej dĺžke dna zabezpečujú pevnosť a stabilitu.

Dostupné farby:
- Všetky modely Traxer sú dostupné strieborne šedej a antracitovej farbe. Traxer 6.6 a Traxer 8.6 sú dostupné i v čisto bielej a v briliantovej čiernej farbe.
 

AŽ 75 KG ĎALŠEJ BATOŽINY

Hapro Traxer ponúka more priestoru, takže je to ideálny autobox keď vaše auto nedisponuje veľkým kufrom. Vďaka jeho efektívnemu dizajnu môžete odviesť až 75 kg ďalšej batožiny. Kovové výstuhy v spodnej časti zabezpečia extra pevnosť a stabilitu pre prepravovaný náklad. Ktorýkoľvek Traxer si vyberiete, všetky vám poskytnú tú istú kvalitu, eleganciu, maximálnu bezpečnosť a funkčnosť. Jednoducho vyberte si ten, ktorý sa vám hodí najviac.

 HAPRO Traxer je dostupný vo viacerých veľkostiach a farbách, v závislosti na vašich potrebách. Traxer 8.6 vám ponúka objem až 530 l! Takže už žiadne hašterenie čo vezmete alebo necháte doma. Zoberiete všetko!
 

 
ZA OKAMIH

- Unikátny montážny systém PREMIUM-FIT

Unikátny, patentovaný Premium-Fit - je kompletné upínanie – 1 ks. Žiadne starosti s upínacími svorkami, maticami a ďalším príslušenstvom. Premium-Fit znamená rýchlu, ľahkú a nadovšetko bezpečnú montáž strešného boxu. Montáž a demontáž strešného boxu je jednoduchá a šikovná a to iba otočením veľkej ručnej matice zvnútra boxu , ktorá zaistí upínacie čeľuste okolo strešného nosiča. Upokojujúci račňový zvuk vám oznámi, kedy už je strešný box bezpečne pripevnený na strešný nosič. Nízka výška úchytu Premium-Fit znamená viacej mieste pre vašu batožinu.

NAJSKôR BEZPEČNOSŤ:
- Zváranie bude slabšia možnosť ...

Traxer je prichytený o strešný nosič štyrmi úchytmi Premiúm-Fit, ktoré sa nasúvajú samostatne. Každý jeden sa samo centruje na strešný nosič, čo robí z Premium-Fit perfektný úchyt pre akýkoľvek strešný nosič s maximálnou šírkou 9,5 cm a výškou 3,5 cm. Čeľuste upínania sú potiahnuté so syntetickým materiálom pre extra uchytenie a ochranu strešného nosiča. Samozrejme tento upínací systém bol dôkladne testovaný. Strešné boxy sú certifikované podľa ISO11154 a spĺňajú bezpečnostné normy TUV. Taktiež všetky boxy Hapro Traxer je možné upevniť na strešné nosiče s T drážkou pomocou T adaptéra, ktorý je dostupný ako príslušenstvo.
 

 
5 ROČNÁ ZÁRUKA:

- Servis, ktorý možno vôbec nebudete potrebovať ...

Hapro požaduje absolútne maximum, pokiaľ ide o materiály a výrobné procesy. Všetko je dôkladne preverené na zabezpečenie vysokých výrobných štandardov. Z tohto dôvodu môže Hapro garantovať optimálnu kvalitu ich produktov. Môžete sa spoľahnúť na plný servis, zaistený v rámci 5 ročnej záruky.
 

NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

 Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.     
VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.