Strešné boxy - Hapro Carver

Rozmer: 192 x 82 x 42 cm, Objem: 430 l

Strešný box Hapro Carver 6.5 Antracit
389.00 €

Rozmer: 192x82x42 cm, Objem: 430 l

 
Bez Kompromisu

Strešné boxy Hapro Carver sú dizajnovo veľmi krásne a bez žiadneho kompromisu čo sa týka kvality. Sú to ideálne boxy ak potrebujete čo najviac prepravného priestoru. CARVER je veľmi praktický, estetický v rôznych veľkostiach, farbách a samozrejme rovnakej kvality. Nech si vyberiete ktorýkoľvek z piatich typov Carver, vyberiete si eleganciu, maximálnu funkčnosť a bezpečnosť. Vyberte si ten, ktorý sa vám hodí najviac. Krása a funkčnosť v dokonalej harmónii.


 

 
MASTER-FIT – ešte viac komfortu, bezpečnosti a priestoru 

Unikátny Master-Fit umožňuje rýchle, jednoduché a predovšetkým bezpečné upevnenie strešného boxu. S týmto systémom môžete strešný box montovať a premiestňovať jednoduchým a inteligentným ťahom. Špeciálne čeľuste utiahnete rýchlo a jednoducho točiacou maticou okolo strešného nosiča. Červené tlačidlo poskytuje ďalšie zabezpečenie - slúži ako poistka proti odtiahnutiu. Kompaktnosť Master-Fit systému vytvára ešte viac priestoru pre batožinu!

Perfektné spojenie

Upínacie čeľuste Master-Fit sa môžu umiestňovať samostatne, a sú samocentrovacie vďaka čomu vzniká vynikajúce uchytenie, ktoré je vhodné pre všetky strešné nosiče s maximálnou šírkou 90 mm a maximálnou výškou 35 mm. Čeľuste sú potiahnuté syntetickým materiálom pre extra prilnavosť a chráni strešný nosič. Samozrejme MASTER-FIT bol testovaný skrz na skrz. Strešné boxy s upínaním MASTER-FIT sú certifikované pre maximálne zaťaženie 75 kg podľa prísnych noriem ISO 11154 a podľa bezpečnostných predpisov TUV.

 
 

 
HAPRO CARVER – inteligentný dizajn

Krása a funkčnosť´ – toto boli 2 najväčšie požiadavky na konštruktérov. Výsledkom je Hapro Carver. Robustný, atraktívny, bezpečný, ale predovšetkým priestranný. Centrálne uzamykanie, dynamické pružinové vzpery, batožinové popruhy na zabezpečenie vašej batožiny v boxe, Hapro Carver má všetko, čo môžete od strešného boxu očakávať. Priestor a pohodlie v spoľahlivom dizajne.

Moderné technológie

Kovové profily v spodnej časti boxu zabezpečia, že Hapro Carver podá verné služby po mnoho rokov. Najmodernejšie silné materiály použité na Hapro Carver sú vysoko UV-odolné. Dlhá životnosť v kráse. Moderné technológie v štýlovom aerodynamickom dizajne sú charakteristické unikátnou ergonomickou koncepciou, ktorá je Hapro Carver.
Znížené dno na HAPRO CARVER ponúka väčší priestor, perfektne sedí na vozidle a zaisťuje nízky odpor vzduchu a dobrý estetický dojem. Nádherný dizajn a praktickosť zároveň.
 

 
 

 
Bezpečnosť

Bezpečnosť Hapro Carver je samozrejmosťou a je jeho hlavnou prednosťou. Jeho bezpečnosť bola testovaná pomocou radu dôkladných testov.

SCHVÁLENIE TUV

City crash test, stability test, vibračný test, test vodotesnosti a testy v aerodynamickom tuneli. Produkt prešiel všetkými týmito testami, má schválanie TUV. Je jedna vec, ktorá Hapro znamená: Kvalita. Inak povedané, bezpečnosť nevyzerala nikdy tak dobre. 

     

 

 
5 ročná záruka

Čo sa týka výrobných materiálov a výrobných procesov, Hapro vyžaduje úplné maxim. Neexistujú náhody, všetko je skvele kontrolované aby sa spĺňali vysoké výrobné štandardy strešných boxov Hapro. To je dôvod prečo môžeme zabezpečiť vysokú kvalitu našich produktov. Môžete sa spolahnúť na náš úplný servis ak by sa vyskytla neočakávaná závada – v 5 ročnej záručnej dobe. Samozrejme poskytujeme i pozáručný servis.  
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

 Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.     
VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.