Strešné boxy - Nový Hapro Zenith

Rozmer: 191 x 80 x 37 cm, Objem: 360 l

Strešný box Hapro Zenith 6.6 Pure White
639.00 €

Rozmer: 191x80x37 cm, Objem: 360 l


 
NOVÝ HAPRO ZENITH

-
Absolútna elegancia a cenná investícia do prepravného komfortu.

Hapro Zenith je liga sama o sebe. Plná pozornosť je venovaná krásnemu dizajnu, aerodynamike, spoľahlivosti, bezpečnosť a užívateľskej prívetivosti. S exkluzívnym zmyslom pre detail a používaním najvyspelejších materiálov je Hapro Zenith skutočne cennou investíciou do prepravného komfortu. Bezstarostné a bezpečné cestovanie s úžasne krásnym priestorom pre vašu batožinu či výstroj, rok čo rok, cestu za cestou. ou. 

 
KRÁSA A INTELIGENCIA

- Extra priestor s vynikajúcou aerodynamikou a čistou eleganciou.

    Zenith je vlajkovou loďou firmy HAPRO. Pôsobivý príklad moderného dizajnu – kombinácia inovatívnych, inteligentnými funkcii s najmodernejšími materiálmi a s dôrazom na každý detail. Hapro Zenith je vznešený strešný box pre každého, kto chce spojiť extra prepravný priestor s čistou eleganciou. Predstavte si, keď vyrazíte s rodinou na lyžiarsku dovolenku alebo na víkend s priateľmi plachtiť na more a práve Zenith vám ponúka ten všetok priestor, bezpečnosť a komfort, ktorý potrebujete. 

   OSLNIVÝ DIZAJN, TRVALÝ KOMFORT

- Kombinácia, ktorá zachováva krásu po mnoho rokov.

Hapro Zenith žiari svojim dizajnom. Vzrušujúce krivky a aerodynamický tvar sú pastva pre oči, ktorá zachytáva posledné trendy v automobilovom dizajne.

BEZPEČNÝ AKO DOM. Hapro Zenith je viac ako len dobre vyzerajúci autobox. Bezpečnosť je záležitosť prvoradého významu, ktorá bola preskúšaná cez viacero sérii dôkladných testov v ťažkých podmienkach. City Crash testy, testy stability, vybračné testy, testy vodeodolnosti a testy vo vzduchovom tunely – nič nebolo ponechané na náhodu. Hapro Zenith zvládol tieto všetky testy s vyznamenaním s má schválenie TUV.

Material:
- Vysoko lesklé ABS/PMMA materiály s metalickým povrchom sú UV odolné a taktiež odolné voči nárazu.

Montáž:
- Unikátny Premium –Fit garantuje rýchlu, bezpečnú a jednoduchú montáž strešného boxu.

Otváranie:
- Nakladanie a vykladanie Hapro Zenith je veľmi jednoduché vďaka dvojitej funkcii dynamických pružinových vzpier. Otvoria veko a držia ho v optimálnej pozícii počas nakladania. Pri zatváraní tlačia veko do dna boxu a zabezpečia perfektné tesnenie.
- Všetky modely sú obojstranne otvárateľné. Extrémne komfortná funkcia, umožňujúca maximálne jednoduché nakladanie a montáž.

Uzamykanie:
- Exkluzívny 3 bodový centrálny uzamykací systém je funkcia, ktorá box zabezpečí pevne v troch bodoch – s jedným pohybom. Kľúč je možné vybrať zo zámku, iba pokiaľ je box uzamknutý – dodatočné bezpečnostné opatrenie, aby ste nevyštartovali s otvoreným boxom.

Vystužené dno:
- Kovové výstuhy po celej dĺžke dna zabezpečujú pevnosť a stabilitu.

Dostupné farby:
- Všetky modely Zenith sú dostupné v 3 luxusných farbách: Briliantová Čierna, Čisto Biela alebo exkluzívna Strieborná Karbónová.

Aerodynamika:
- Plochý a aerodynamický tvar Hapro Zenith bol navrhnutý pre rozrážanie vzduchu. Kovové profily v prednej časti garantujú extra pevnosť. Ešte raz: nič nebolo nechané na náhodu.
 

MIESTNOSŤ PRE 11328 GOLFOVÝCH LOPTIČIEK

- Malý a tenký z vonka, veľký a priestorný z vnútra. Hapro Zenith ponúka množstvo priestoru v štýlovom a šikovnom ergonomickom dizajne čo je veľmi atraktívne a funkčné. Môžete naložiť 75 kg ďalšej batožiny ... alebo 11328 golfových loptičiek ak chcete. Znížené dno zabezpečuje nižší odpor vzduchu a zaisťuje perfektné uchytenie boxu. Vďaka zníženej výške – čo je časťou aerodynamického dizajnu –je možné zaparkovať i s vašim SUV do garáže. Z krátka veľké plus.

ZLÚČENIE PRIESTORU a DIZAJNU

- Hapro Zenith je dostupný v dvoch verziách. Oba, Zenith 6.6 a Zenith 8.6 vychádzajú v troch luxusných farbách: Briliantová Čierna, Čisto Biela a Strieborná Karbónová. Priestor a dizajn sú perfektne
 

 
FAKTOR POHODLIA:

- Unikátna montáž strešného boxu Zenith

Unikátny, patentovaný Premium-Fit - je kompletné upínanie – 1 ks. Žiadne starosti s upínacími svorkami, maticami a ďalším príslušenstvom. Premium-Fit znamená rýchlu, ľahkú a nadovšetko bezpečnú montáž strešného boxu. Montáž a demontáž strešného boxu je jednoduchá a šikovná a to iba otočením veľkej ručnej matice zvnútra boxu , ktorá zaistí upínacie čeľuste okolo strešného nosiča. Upokojujúci račňový zvuk vám oznámi, kedy už je strešný box bezpečne pripevnený na strešný nosič. Nízka výška úchytu Premium-Fit znamená viacej mieste pre vašu batožinu.

NAJSKôR BEZPEČNOSŤ:
- Zváranie bude slabšia možnosť ...

Zenith je prichytený o strešný nosič štyrmi úchytmi Premiúm-Fit, ktoré sa nasúvajú samostatne. Každý jeden sa samo centruje na strešný nosič, čo robí z Premium-Fit perfektný úchyt pre akýkoľvek strešný nosič s maximálnou šírkou 9,5 cm a výškou 3,5 cm. Čeľuste upínania sú potiahnuté so syntetickým materiálom pre extra uchytenie a ochranu strešného nosiča. Samozrejme tento upínací systém bol dôkladne testovaný. Strešné boxy sú certifikované podľa ISO11154 a spĺňajú bezpečnostné normy TUV. Taktiež všetky boxy Hapro Zenith je možné upevniť na strešné nosiče s T drážkou pomocou T adaptéra, ktorý je dostupný ako príslušenstvo.
 

 
5 ROČNÁ ZÁRUKA:

- Servis, ktorý možno vôbec nebudete potrebovať ...

Hapro požaduje absolútne maximum, pokiaľ ide o materiály a výrobné procesy. Všetko je dôkladne preverené na zabezpečenie vysokých výrobných štandardov. Z tohto dôvodu môže Hapro garantovať optimálnu kvalitu ich produktov. Môžete sa spoľahnúť na plný servis, zaistený v rámci 5 ročnej záruky.
 

NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

 Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.     
VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.