Nosič bicyklov Hakr Trip 2 Top Plus Elektro

Nosič bicyklov Hakr Trip 2 Top Plus Elektro

CENA: 439.00 €

Vrátane DPH
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

HV1195

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Hakr Trip 2 Top Plus Elektro

Najnovší model nosičov bicyklov na ťažné zariadenie od českého výrobcu Hakr Brno, vhodný pre všetky typy a veľkosti bicyklov s rázvorom do 1200 mm.

Pozíce pre bicykle sú od seba 23 cm čo umožňuje kvalitnejšie umiestnenie širokých elektrobicyklov a horských bicyklov so širokými vidlicami do nosiča.

Nosič sa dodáva takmer zložený. Po vybalení treba na nosič pripevniť iba oporný U rám. Potrebné náradie je súčasťou balenia.

Hakr Trip 2 Top Plus Elektro je osadený novými modernými svetlami a plastovým krytovaním. Nosič tak dostáva veľmi kompatkný vzhľad, pričom krytovanie prispieva i k väčšej stabilite bicyklov na nosiči. Elektromontáž svetiel má13 pól koncovku .

Redukciu na 7 pól zásuvku ťažného zariadenia v cene 12,00 EUR vám poskytneme pri zakúpení nosiča zdarma. Stačí si ju vyžiadať v poznámke.

Pákové uchytenie o ťažné zariadenie, sklopná funkcia pre prístup do kufra, odnímateľné úchyty rámov bicyklov - ramená, plastové remienky pre uchytenie kolies bicyklov na nosič s račňovým uťahovaním DoubleWay sú prvky, ktorými sa Trip Top Plus vyrovnáva nosičom bicyklov z najvyššej triedy.

Uchytenie na ťažné zariadenie pomocou pákového systému je rýchle a jednoduché. Stačí pákový systém odomknúť (kľúčik je pri motnáži nutné vybrať zo zámku), uchytením páky stlačíte poistku, zodvihne páku do najvyššej pozície (na 90°), položíte nosič na guľu ťažného zariadenia a páku pohybom nadol utiahnete. Následne zámok uzamknete.

Stlačením nožného pedála odistíte sklopenie a nosič môžete i s naloženými bicyklami odklopiť cca na 70° uhol, čo vám umožní otvoriť zadné dvere na aute. Pre autá s väčšími zadnými dverami typu MPV, Van, kde 70° uhol je pre otvorenie dverí nedostačujúci je možné dokúpiť adapter HV1182 - Trip odklop 90°.

Bicykle upevníte na nosič pomocou čelusťových odnímateľných (ramien) úchytov rámov. Čelusť úchytu pojme rámy bicyklov o priemere max. do 80 mm. Každý úchyt je vybavený uzamykacou uťahovacou maticou. Matica sa po uzamknutí točí naprázdno, čím úchyt nie je možné otvoriť. Otvorením čeluste a jej následným zmačknutím sa celé (rameno) úchyt uvoľní od oporného U rámu. Táto funkcia je veľmi praktická. Pri samotnom nasadzovaní bicyklov vám nezavadzajú ostatné ramená a umožní vám pohodlne nájsť najvhodnejšie miesto pre umiestnenie čeľuste úchytu na váš bicykel.

Kolesá bicyklov na nosič utiahnete plastovými zubatými remiankami, ktoré jednoducho vyšponujete račňou DoubleWay. Remienky sú dostačujúce pre plášte do 2,6 palca.

 

 

 

Technické údaje
 
Značka:

HAKR

Model:

Trip 2 TOP Plus Elektro

Prepravná kapacita bicyklov:

2

Vhodný pre elektrobicykle:

Áno

Nosnosť:

50 kg

Hmotnosť:

16 kg

Rozmery:

118 x 68 x 25 - zložený

Veľkosti bicyklov:

Všetky

Veľkosti kolies:

Všetky

Max. šírka plášťa:

2,6 palca

Max. priemer rámu bicykla:

25 - 80 mm

Max. rázvor kolies:

130 cm

Odstup medzi bicyklami:

23 cm

Sklopná funkcia:

Áno

Uzamykanie bicyklov:

Áno

Uzamykanie nosiča:

Áno

El. koncovka:

13 pol

Montáž:

Bez náradia, za pár sekúnd

Záruka:

3 roky

Prílohy:

 

 
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

 Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.     
VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.