Strešný box Hapro Carver 6.5 Antracit

Strešný box Hapro Carver 6.5 Antracit

CENA: 349.00 €

Vrátane DPH
Stará cena: (399.00) €
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

32207

Záruka:

5 roky

Strešný box Hapro Carver 6.5 Antracit

 • Holandský výrobca značkových strešných boxov  Hapro Vám pre túto sezónu pripravil kampaň na prvotriedny strešný box za neuveriteľne nízku cenu v uvedených parametroch. Strešný box s čeľusťovým upínaním Master Fit, obojstranným otváraním, s kovovými výstuhami dna, objemom 430 l, nosnosťou 75 kg, kde pohodlne naložíte lyžiarsku výbavu pre celú posádku osobného auta. 
 • Ideálny rozmer (192 x 82 x 42 cm) pre prepravu max. 6 párov lyží do 185 cm alebo 4 snowboardow a taktiež objem 430 litrov poskytuje veľa miesta pre vašu batožinu, či športové potreby.

 

 • Vyrobený je z kvalitných materiálov ABS/ASA, odolných voči nárazu, s vysokou odolnosťou voči UV žiareniu.

 

 • Patentovaný čeľusťový rýchloupínací systém Master-Fit vám umožní box pripevniť čisto, rýchlo, jednoducho a predovšetkým bezpečne na strešné nosiče až do šírky 90 mm a výšky 30 mm. Ideálne a pohodlné upevnenie na takmer všetky typy strešných nosičov i so širokými aerodynaimckými tyčami ako majú Thule WingBar, Atera AeroProfil, Yakima WhispBar atď.

 

 

 • Box je vybavený obojstranným otváraním, ktoré vám zjednoduchší nakladanie a vykladanie prepravovaných vecí. Vďaka obojstrannému otváraniu je lepší i prístup k upínacím čelustiam Master - Fit čo veľmi uľahčí montáž.

 

 • Uzamykanie strešného boxu je centrálne 3 bodové. Otočením kľúčika box uzamknete box v 3 bodoch. Pokiaľ nie je box bezpečne uzamknutý, nie je možné vybrať kľúčik so zámku čo je super funkcia na to, aby ste nevyrazili s otvoreným strešným boxom.

 

 • Strešný box vďaka zníženemu dnu zakryje tyče strešného nosiča a tým zabezpečí lepšiu aerodynamiku, tým menší odpor vzduchu a nízku hlučnosť.

 

 • Silné dvojčinné vzpery vám vďaka integrovanej silnej strune a klbu pomáhajú pri otváraní tlačením veka do otvorenej polohy a pevne ho držia otvorené.  Následne zasa pri zatváraní tlačia veľko do správnej zatvorenej polohy, kde všetky 3 body zamykania musia zapadnúť do zámkov, aby ste box mohli ľahko uzamknúť.

 

 • Kovové výstuhy v spodnej časti zabezpečia nosnosť až 75 kg, väčšiu tuhosť boxu a zabránia nežiadúcim vibráciám.

 

 • Výbavou boxu sú aj 3 textilné popruhy pre zabezpečenie nákladu.

 

 • K strešnému boxu sú v balení 2 kľúče.

 

 • Záruka 5 rokov!

Technické údaje
 
Dĺžka (cm):

192

Šírka (cm):

82

Výška (cm):

42

Objem:

430 l

Hmotnosť:

17 kg

Max nosnosť:

75 kg

Montážny systém:

Master-Fit

Otváranie / Uzamykanie:

Obojstranné/ Centrálne 3-bodové

Materiál:

ABS/ASA

Farba:

Antracitová

Max dĺžka lyží:

185 cm

Prepravná kapacita lyží / snowboardov:

6 / 4

Maximálna šírka / výška strešného nosiča:

92 mm / 35 mm

Montáž do T drážiek hliníkových tyčí:

Áno, s adaptérom 29772

Batožinové popruhy:

Áno

City-Crasch / Schválenie TUV:

Áno / Áno


 
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

 Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.     
VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.