Strešný nosič THULE Evo SquareBar 7106/7122/6144 pre JEEP Compass

Strešný nosič THULE Evo SquareBar 7106/7122/6144 pre JEEP Compass

CENA: 253.00 €

Vrátane DPH
Dostupnosť:

Nie je na sklade, opýtajte sa na dostupnosť!

Kód tovaru:

TH30530

Záruka:

5 roky

Strešný nosič THULE Evo SquareBar 7106/7122/6144 pre JEEP Compass

Balenie obsahuje 2 kompletné priečne nosiče najvyššej kvality s vynikajúcimi pevnostnými vlastnosťami.

Nosič sa dodáva v rozloženom stave. Balenie pozostáva z 3 krabičiek: 7106 - Thule Evo Flush Rail (4 pätky), 7122 - Thule SquareBar (2 tyče), 6144 - Thule Kit (4 úchyty) pre JEEP Compass.

7106 - Thule Evo Flush Rail: Tieto pätky strešného nosiča systému Thule Evo sa používajú pre strechy vozidiel vybavené od výroby integrovanými (zapustenými) strešnými pozdĺžnikmi (lyžinami). Patentovaný sťahovací mechanizmus utiahnete pomocou pribaleného momentového kľúča, ktorý vám ukáže kedy je nosič bezpečne a poriadne pripevnený k vozidlu. Iné náradie k zostaveniu a upevneniu nosiča nepotrebujete. Súčasťou pätiek sú taktiež zámky Thule One Key.

 

7122 - Thule SquareBar: Kovové nosné tyče Thule tyče s dĺžkou 118 cm, šírkou 32 mm, výškou 22 mm. Tyče sú potiahnuté polymérovou povrchovou vrstvou pre ochranu voči nárazu (kamienkov, atď...,) a táto vrstva prispieva kvalitnejšiemu uchyteniu príslušenstva či nákladov. Sú vyrobené z kvalitnej galvanizovanej ocele.

 

6144 - Thule Kit pre JEEP Compass - balenie 4 úchytov, ktoré pripevníte na pätky 7106 jednoducho pomocou pribaleného imbusového kľúča.

Technické údaje
 
Výrobca:

THULE

Značka:

JEEP

Model:

Compass

Karoséria:

5-dr SUV

Rok výroby:

11-16

Uchytenie:

Integrované pozdĺžniky (lyžiny)

Nosnosť:

75 kg

Uzamykanie:

Súčasťou balenia

Dĺžka tyčí:

118 cm


 
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

 Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.     
VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.