Strešný nosič ATERA SIGNO RT 048 222 pre Mazda 5

Strešný nosič ATERA SIGNO RT 048 222 pre Mazda 5

CENA: 199.00 €

Vrátane DPH
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

SNATR0043

Záruka:

3 roky


- Novinka od nemeckého výrobcu Atera.
- Strešný nosič Signo RT je unikátne majstrovské dielo, ktoré spája dizajn a funkčnosť.
- Signo RT je vhodný takmer pre všetky klasické otvorené strešné pozdĺžniky (lyžiny).
- Štýlový, elegantný, dizajnovo ladiaci s moderným dizajnom nových vozidiel.
- Pripravený na použitie rovno po vybratí z balenia, žiadne skladanie a nastavovanie!
- Atera Aero Profil prináša aerodynamickú dokonalosť. Tyč v tvare krídla a na zadnej zostupnej strane so špeciálne spracovanou hranou ShapeBreak, ktorá riadi prúdenie vzduchu dokonalým spôsobom, zabezpečia vynikajúcu aerodynamiku a tým minimalizujú nepríjemný hluk.
- Atera Aero Profil je na vybavený deflektorom WindBarier. Tento deflektor vytvára malé výry vzduchu, ktoré formujú na povrchu Atera Aero Profilu takzv. vzduchový vankúš Air Cushion. Tento vzduchový vankúš premosťuje prúd vzduchu ponad T-drážku Aero Profilu bez vzniku nepríjemného hluku pri všetkých jazdných podmienkach. Taktiež bez naloženého nákladu na nosiči nieje nutné T-drážku zakrývať. Čo je naozaj veľká výhoda pri príslušenstve, ktoré sa uchytáva do T-drážky.
- Montáž nosiča je veľmi jednoduchá, stačí len položiť predmontovaný nosič na strešné pozdĺžniky (lyžiny), a špeciálnym momentový Atera kľúčom dotiahnuť.
- Všetky časti nosiča, ktoré prichádzajú do styku s pozdĺžnikmi sú vyrovené z makkého materiálu, aby sa predišlo poškriabaniu.
- Nosič má nosnosť 100 kg.
- Signo RT je vybavený zámkami na odsuvných krytkách.  

Technické údaje
 
Výrobca:

Atera

Značka:

MAZDA

Model:

5

Karoséria:

5-dr MPV

Rok výroby:

04-11, 11-18

Uchytenie:

Strešné pozdĺžniky (lyžiny)

Nosnosť:

100 kg

Uzamykanie:

áno

Dĺžka tyčí:

122 cm

Prílohy:
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

 Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.     
VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.