Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3

Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3

CENA: 649.00 €

Vrátane DPH
Stará cena: (689.00) €
Dostupnosť:

Posledný kus na predajni v Bratislave

Kód tovaru:

022751

Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3

  • Atera Strada Vario 3 - luxusný nosič bicyklov na ťažné zariadenie od nemeckého výrobcu Atera.
  • Unikátne prevedenie s modernými výraznými svetlami pre lepšie osvetlenie a zvýšenie bezpečnosti.
  • Tento nosič je vhodný na prepravu 3 bicyklov, poprípade 2 elektrických bicyklov.
  • Atera Strada Vario 3 upevníte pomocou pákového upínania na akékoľvek ťažné zariadenie jednoducho, rýchlo a hlavne bezpečne za pár sekúnd. Výhodou je že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia, takže nosič je jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom rýchlo zatlačením páky zaistiť.
  • Dostať sa do batožinového priestoru auta počas cesty s naloženými bicyklami? Toto ešte nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí odistiť poistku, stupiť na pedál a nosič jednoducho odtiahnuť od auta. Medzi bicyklami a autom vznikne miesto pre pohodlnú manipuláciu s batožinou a samozrejme neobmedzuje otváranie zadných dverí.
  • Atera Strada Vario 3 je veľmi kompaktný nosič, ktorý je možné vďaka jeho konštrukcii zložiť, čím nosič získava oveľa menšie rozmery. Vďaka zmenšeným rozmerom nieje problém nosič previesť možno v každom batožinovom priestore automobilov a nezaberá veľa miesta pri skladovaní. Na nosič v zloženej forme je možnosť dokúpiť si špeciálny obal.
  • Držiak rámov bicyklov je určite najsofistikovanejší na trhu. Uchytí oválne ako aj guľaté rámy až do 80 mm obtiahnutím popruhom jednoducho a bezpečne. Plastový popruh je vystužený kovovým jadrom. Pomocou otáčacích kĺbov a mierneho zakryvenia tyče držiaka bude určite jednoduché uchytiť každý bicykel.

Technické údaje
 
Model:

Atera Strada Vario 3

Prepravná kapacita bicyklov:

3

Prepravná kapacita el. bicyklov:

2

Rozmery:

1140 x 730 x 690 mm

Hmotnosť:

20,2 kg

Nosnosť:

66 kg

Veľkosti bicyklov:

Všetky

Veľkosti kolies:

Všetky

Max. priemer rámu bicykla:

25 - 80 mm

Uzamykanie bicyklov:

ÁNO

Sklopná funkcia:

Áno

Uzamykanie nosiča:

Áno

El. koncovka:

13 pol

Montáž:

Bez náradia, za pár sekúnd

Záruka:

3 roky

Prílohy:
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

 Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.     
VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.