Nosič bicyklov Atera Strada Evo 2

Nosič bicyklov Atera Strada Evo 2

CENA: 439.00 €

Vrátane DPH
Stará cena: (499.00) €
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

022700

Nosič bicyklov Atera Strada EVO 2

  • Exkluzívny nosič pre 2 bicykle od nemeckého výrobcu ATERA.
  • Unikátne prevedenie s modernými výraznými svetlami pre lepšie osvetlenie a zvýšenie bezpečnosti.
  • Tento nosič je vhodný na prepravu 2 bicyklov, poprípade 2 elektrických bicyklov. Použitím adaptéru 022710 dostupným ako príslušenstvo v cene 100,00 EUR s DPH je možné zvačšiť kapacitu na 3 bicykle.STRADU EVO upevníte pomocou pákového upínania na akékoľvek ťažné zariadenie jednoducho, rýchlo a hlavne bezpečne za pár sekúnd.
  • Výhodou je že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia, takže nosič je jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom rýchlo zatlačením páky zaistiť.
  • Dostať sa do batožinového priestoru auta počas cesty s naloženými bicyklami? Toto ešte nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí odistiť poistku, stupiť na pedál a nosič jednoducho odtiahnuť od auta. Medzi bicyklami a autom vznikne miesto pre pohodlnú manipuláciu s batožinou a samozrejme neobmedzuje otváranie zadných dverí.
  • Strada EVO 2 jej veľmi kompaktný nosič a so svojou šírkou 108 cm sa určite zmestí do väčšiny ak nie do všetkých batožinových priestorov automobilov.
  • Držiak rámov bicyklov je určite najsofistikovanejší na trhu. Uchytí oválne ako aj guľaté rámy až do 80 mm obtiahnutím popruhom jednoducho a bezpečne. Taktiež je jednoducho odnimateľný. Plastový popruh je vystužený kovovým jadrom. Pomocou otáčacích kĺbov bude určite jednoduché uchytiť každý bicykel.
  • Nosič je vybavený 13 polovou elektrickou koncovkou pre zapojenie svetiel. Elektrickú redukciu (adaptér) z 13 pol na 7 pol v cene 12,00 EUR dostanente v našom obchode zdarma !!!

Technické údaje
 
Model:

Atera Strada EVO 2

Prepravná kapacita bicyklov:

2

Prepravná kapacita el. bicyklov:

2

Rozmery:

1080 x 315 x 600 mm

Hmotnosť:

14,5 kg

Nosnosť:

60 kg

Veľkosti bicyklov:

Všetky

Veľkosti kolies:

Všetky

Max. priemer rámu bicykla:

25 - 80 mm

Uzamykanie bicyklov:

Áno

Sklopná funkcia:

Áno

Uzamykanie nosiča:

Áno

El. koncovka:

13 pol, adapter na 7 pol v našom obchode zdarma !!!

Montáž:

Bez náradia, za pár sekúnd

Záruka:

3 roky

Prílohy:
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

 Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.     
VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.