Nosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKE

Nosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKE - Doporučujeme

CENA: 369.00 €

Vrátane DPH
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

022686

Nosič bicyklov Atera Strada Sport M2 E-bike

  • ATERA STRADA M2 E-bike je určený svojou konštrukciou na prepravu 2 bicyklov, avšak použitím adaptéru 022624 dostupným ako príslušenstvo v cene 100,00 EUR s DPH je možné zvačšiť kapacitu na 3 bicykle.
  • Taktiež je vhodný na prepravu 2 elektrobicyklov.
  • Drážky na kolesá sú od seba vo väčšej vzialenosti (23 cm), čo vám zabezpečí komfortné nakladanie bicyklov bez toho aby sa dotýkali. Ideálne hľave pre horské bicykle so širokými vidlicami.
  • Atera Strada Sport M2 E-bike je taktiež vybavená sklopnou funkciou, takže dostať sa k batožine do kufra aj s naloženými bicyklami na nosiči nieje problém.
  • Atera Strada Sport M2 E-bike je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použiťia žiadneho náradia, čo zabezpečuje nové upínacie pákové zariadenie, iba položiť na ťažné zariadenie a zatlačiť páku.
  • Výhodou je že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia, takže nosič je jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom rýchlo zatlačením páky zaistiť.
  • Držiak rámov bicyklov je určite najsofistikovanejší na trhu. Uchytí oválne ako aj guľaté rámy väčšiny veľkostí obtiahnutím popruhom jednoducho a bezpečne. Plastový popruh je vystužený kovovým jadrom. Pomocou otáčacích kĺbov a mierneho zakryvenia tyče držiaka bude určite jednoduché uchytiť každý bicykel.
  • Nosič je vybavený 13 polovou elektrickou koncovkou pre zapojenie svetiel. Elektrickú redukciu (adaptér) z 13 pol na 7 pol v cene 12,00 EUR dostanente v našom obchode zdarma !!!

Technické údaje
 
Model:

Atera Strada E-Bike M

Prepravná kapacita bicyklov:

2

Prepravná kapacita el. bicyklov:

2

Rozmery:

1000 x 200 x 590 mm

Hmotnosť:

14,9 kg

Nosnosť:

60 kg

Veľkosti bicyklov:

Všetky

Veľkosti kolies:

Všetky

Max. priemer rámu bicykla:

25 - 80 mm

Uzamykanie bicyklov:

ÁNO

Sklopná funkcia:

Áno

Uzamykanie nosiča:

Áno

El. koncovka:

13 pol, adapter na 7 pol v našom obchode zdarma !

Montáž:

Bez náradia, za pár sekúnd

Prílohy:
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

 Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.     
VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.